Вечірній Київ: Огляд усіх випусків 2015 року

Dec 18, 2023

Вечірній Київ - це неймовірна подорож у минуле міста, пропонується вам фотостудією Фотодядя. У цій статті ми розглянемо усі випуски "Вечірнього Києва" з 2015 року і розкажемо про наші послуги для фотографів.

Випуск 1: Весна у Києві

Перший випуск "Вечірнього Києва" з 2015 року присвячений весняному Києву. Наша команда фотографів зафіксувала яскраві квіткові композиції, прогулянки у долині троянд та життя міста у цей магічний період. Ці фотографії не тільки вражають своєю красою, але й допомагають зберегти спогади про весну назавжди.

Випуск 2: Літо на Русанівці

Другий випуск "Вечірнього Києва" привозить нас на живописну Русанівку - улюблену літню локацію киян. Ви побачите купальські вогнища, романтичні заходи сонця над Дніпром, та насолодитеся природною красою парку. Наші фотографи зуміли запечатати миттєвості, що творяться у цьому місці, і передати їх вам на фотографіях.

Випуск 3: Золота Осінь

Третій випуск "Вечірнього Києва" - це про осінній Київ. Ми пройшлися вуличками старого міста під час падіння листя, помилувалися золотим фоном Хрещатика та полюбувалися величністю Дніпровських пейзажів. Цей випуск допоможе вам відчути ту саму атмосферу осені, що панує в Києві роками.

Випуск 4: Різдво в Києві

Четвертий випуск "Вечірнього Києва" пропонує нам послідовати за командою фотографів Фотодяді під час різдвяних свят. Ви побачите казкові вулички міста, різдвяних ялинок та світлові інсталяції, які роблять Київ ще більш магічним. Наші фотографії допоможуть вам пережити святкову атмосферу знову і знову.

Випуск 5: Київське Мураші

Останній випуск "Вечірнього Києва" з 2015 року познайомить вас з так званими "Київськими Мурашами" - вечірнє життя столиці. Ви побачите фотографії знаменитих клубів, ресторанів, нічних вуличок, та насолодитеся атмосферою нічного Києва. Цей випуск підкреслить неповторний колорит міста та допоможе знайти нові місця для відпочинку та розваг.

Висновок

Фотостудія Фотодядя пропонує вам унікальну можливість пережити неймовірні моменти з різних епох Києва через "Вечірній Київ". Усі випуски з 2015 року мають свої унікальні особливості та передають той самий дух міста, який так впевнено увійшов до історії.

Звертайтеся до фотостудії Фотодядя, щоб отримати професійні фото послуги у Києві. Ми з радістю допоможемо зберегти ваші найкращі моменти на фото!

  • Фотографи
  • Родинні зйомки
  • Портретна фотосесія
  • Весільний фотограф

Замовляйте фотосесію з промо-кодом KIEV2015 та отримайте знижку 15%!

Не відкладайте свої спогади на потім, звертайтеся до нас, і ми зробимо так, щоб вони залишились незабутніми!

вечирний київ все выпуски 2015